cz sk
Vyberte jazyk
sk cz
Poptávka

Nejčastější dotazy

Proč NEW-THERM systém má tak výborné izolační vlastnosti?

Výborné izolační vlastnosti jsou dosažené díky použití tepelně izolačních desek, které jsou vyrobeny ze speciálně upraveného polyuretanu. Všeobecně známá vlastnost polyuretanu je jeho tepelně izolační schopnost. Důkazem je jeho všestranné využití v mnoha odvětvích. Nejznámější je jeho použití ve stěnách lednic a mrazáků, kde je zapotřebí izolant s minimální tloušťkou a maximální izolační schopností. Izolační deska TPD-PUR 30/40 je díky české vynalézavosti první patentovaný a certifikovaný izolant vhodný pro použití na kontaktní zateplovací systém fasád. A to nejen pro jeho izolační vlastnosti, ale také pro jeho schopnost propouštět vodní páry.

Skrýt

Jak dlouho si zateplovací systém NEW-THERM zachová tepelně izolační schopnosti?

Systémové tepelně izolační desky TPD-PUR 30/40 si deklarovanou hodnotu lambdy zachovají minimálně po dobu 25 let s maximální možnou degradací 1% tepelně izolačních vlastností. Tato hodnota je garantovaná certifikací dle ETICS.

Skrýt

Jak je možné, že systémové desky jsou prodyšné, ale přitom nenasákavé?

Systémové izolační desky TPD-PUR 30/40 jsou celosvětově unikátní právě v tom, že se podařilo vytvořit první tvrdou izolační pěnu s otevřenou buňkou. Velikost buněk je nastavená tak, že dovedou propustit vodní páry, ale nejsou schopny přijmout kapalnou vodu. Nasákavost desky viz certifikát ČSN je 2,9% při plném ponoření.

Skrýt

Je zateplovací systém stabilní? Nemůže se fasáda časem zvlnit či popraskat?

Fasádní zateplovací systém NEW-THERM podléhá certifikaci ETA a tudíž v žádném případě nesmí dojít k tvarové změně či popraskání. Na zateplovací systém NEW-THERM poskytujeme 5-ti letou garanční záruku na jakoukoliv systémovou vadu funkčnosti.

Skrýt

Co to je ETA a co ETICS?

ETA (European technical approvement) – Evropské technické osvědčení. ETICS (External thermal insulation composit system) – Vnější kontaktní zateplovací systém

Skrýt


Nechte si vytvořit nezávaznou
kalkulaci Vašeho projektu!
SPOČÍTAT CENU
TOPlist